Бітумна черепиця

Підберемо
  • форму даху
  • виробника
  • колекцію
  • кольор
Надамо
безкоштовно
  • замір
  • 3-D візуалізація
  • розрахунок матеріалів
  • відповідальне зберігання
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

  • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
  • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
  • Найсучасніші технології монтажу
  • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
  • Найвища якість робіт
  • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем бітумної черепиці

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу.

Послуги шеф-монтажу включають:

  • Розробка план-схеми монтажу бітумної черепиці
  • Контроль якості на всіх етапах монтажу
  • Консультація спеціалістів з монтажу бітумної черепиці

У ВАС Є КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ІНШОЇ КОМПАНІЇ?

ВІДПРАВТЕ НАМ ЇЇ, І МИ ДОВЕДЕМО, ЩО У НАС - ВИГОДНІШЕ!
Надаємо
  • Розрахунок економічної ефективності надісланого КП
  • Індивідуальна комерційна пропозиція для Вас
Надіслати кошторис
Прикріпити файл
Файл не вибран

Виконані проекти

(Бітумна черепиця: IKO Cambridge Cedar (Канада)
Докладніше
Відгук
Олександр Миколайович, 50 років
Олександр Миколайович, 50 років
головний іженер заводу
Відгук

Прийшовши до фахівців Real Trade, я вже чітко знав, чого хотів. Мені потрібна була покрівля тільки IKO і зроблена тільки в Канаді. Справа в тому, що я багато подорожую світом, неодноразово бував у своїх друзів і знайомих у США. Там, в Америці, дуже високо цінується продукція цього виробника і найякіснішою вважається канадська покрівля IKO. Чому? Тому що американці вважають її максимально надійною. Тому що IKO надає довічну гарантію на свої покрівельні матеріали, 15 років – платинової гарантії. Це означає, що у разі, наприклад, вицвітання, обсипання крихти чи інших незапланованих неприємностей виробник бере на себе відповідальність, відшкодовує витрати чи сам усуває проблеми. На заході подібні фактори говорять про надійність компанії, а в нас люди не звикли довіряти слову «гарантія», адже вітчизняні виробники пишуть його «для краси». Тому я шукав офіційне представництво компанії IKO в Україні та конкретно у Черкасах. Звернувшись до «Реалу Трейду», я міг був упевнений, що купую справжню канадську черепицю. Фахівці допомогли визначитися з відтінком покрівлі, підібрали відповідні комплектуючі та аксесуари, змонтували покрівлю – загалом виконали свою роботу на повну. Я ні на мить не засумнівався у своєму виборі як покрівельного матеріалу, так і компанії.

(Бітумна черепиця: Katepal Rocky (Финляндия)
Докладніше
Відгук
Віктор, 34 роки
Віктор, 34 роки
підприємець
Відгук

Ми маємо велику родину, тому 5 років тому ми звели величезний сімейний будинок, в якому сьогодні вже живе кілька поколінь. Ніколи навіть питання не стояло, що ми зможемо жити окремо. Будинок вийшов гарним, за проектом у ньому передбачався розкішний, складний дах. Тільки схилів на ній – 34 штуки! Тому перша вимога у виборі покрівельного матеріалу – гнучкість та мінімум відходів, адже якщо різати нескінченно під кожен вигин, дах вийде «золотий». Плюс до всього, 3-й поверх, який знаходиться під мансардою у нас житловою, дуже не хотілося б, щоб, відпочиваючи там у дощову погоду, ми чули кожен удар крапель. З тим і прийшов у компанію «Real Trade», адже робота була складною, а за відгуками склалося враження, що це єдина команда фахівців у місті, які мені можуть допомогти. Так, власне, і сталося. Враховуючи всі мої побажання, співробітники компанії порадили найкращий варіант: бітумну черепицю. Вона гнучка та податлива, з нею можна було реалізувати всі «завихрення» на нашому даху. Із виробників зупинилися на Katepal. Це фінський виробник, який дає 25 років гарантії своєї продукції. Як би, інвестиція у майбутню надійність даху. Колір теж вибрали унікальний, який чудово поєднується із кольором фасадів. А далі було все в руках монтажників «Real Trade»: із задуму вони створили ідеальну покрівлю. Йдеться не лише про дах, вважайте, комфорт та надійність 3-мансардного поверху – виключно їхня заслуга: зручні мансардні вікна, безшумний покрівельний матеріал, якісні утеплювачі , стеля та ін. Наша сім'я не просто задоволена, а дуже вдячна вам!

часто задавані питання

1. Чи можна укладати нову покрівлю з бітумної черепиці поверх існуючої старої?

Так, укладання нової покрівлі поверх вже існуючої, можливе, але це залежить від стану даху. Якщо шар покрівлі один, він укладений рівно, а настил перебуває у хорошому стані, зазвичай існуюча покрівля не знімається. Переукладання покрівлі є чудовою можливістю перевірити вентиляцію даху, переконається, що є достатня кількість вентиляційних отворів, вони правильно розподілені та не заблоковані.

2. Яка технологія виробництва бітумної черепиці?

Виробництво гнучкої черепиці – це безперервний мережевий процес. Основа матеріалу – скловолокно, яке ґрунтується бітумом. До складу напилення входять мінеральні стабілізатори, вони підвищують вогнетривкість та стійкість матеріалу до погодних умов Верхня поверхня черепиці покривається дрібними гранулами - керамізованим пофарбованим роздробленим камінням, які надають покрівлі свій колір і захищають її від ультрафіолетових променів. Фінальний етап у виробництві - на охололий і покритий грунлатом бітумний лист наносяться краплі матеріалу, що склеює. Вони допомагають одному листу гнучкої черепиці кріпитися внахлест до іншого для того, щоб уникнути підняття країв вітром.

3. Чи не шкідлива бітумна черепиця?

Ні! До складу бітумної черепиці входять абсолютно безпечні екологічно чисті матеріали.

4. Чи потрібний шар підкладки для бітумної черепиці?

Підкладковий шар бітумної черепиці є своєрідною бітумною мембраною. Він захищає підлогу від дощів, що супроводжуються сильним вітром, виконує функцію страхової сітки. Використання шару підкладки також згладжує так званий «ефект рамки» - це поява видимих ​​обрисів настилочних панелей, викликане різницею в товщині настилу даху. Для покрівель з ухилом менше 20 градусів використання шару підкладки обов'язково.

5. Коли варто купувати покрівельний матеріал?

Щоб отримати максимально вигідну пропозицію, замовляти бітумну черепицю варто на стадії заливання. фундаменту.

6. У мене залишилося 4м² черепиці. Що мені робити із рештками?

Якщо залишки черепиці після монтажу зберегли товарний вигляд, ми приймемо їх назад, повернувши вартість матеріалу.

7. Чи може черепиця, яку я купив у вас, полежати на вашому складі?

Звісно! У нас передбачена послуга "Відповідальне зберігання": ми можемо зберігати придбаний у нас матеріал до 2,5 років. Враховуючи економічну непостійність в країні, купувати покрівельний матеріал за рік до будівництва даху - найбільш вигідний варіант.

8. Чи потрібно видаляти сніг із даху?

Якщо покрівля зроблена з гнучкої черепиці, чистити сніг із даху не потрібно. Адже конструкція дахів із суцільною основою (саме така передбачена для гнучкої черепиці) чудово виносить будь-які снігові навантаження. Крім того, при використанні гнучкої черепиці відсутня ризик лавиноподібного сходження снігу, адже бітумне покриття матеріалу запобігає його сповзанню.

9. Чи можна укладати бітумну черепицю в холодну пору року?

Можна, якщо будуть дотримані всі рекомендації щодо укладання бітумної черепиці взимку: • Перед укладанням матеріал повинен пробути у приміщенні з температурою повітря +20-+30◦С не менше доби. Бажано витримувати в таких умовах ту кількість матеріалу, яка буде укладена наступного дня (не більше 50-100 кв.м.) • Виносити матеріал із теплого приміщення по одній пачці, попередньо перемішавши з чотирма іншими. Нову пачку підносити з використанням попередньої. • У процесі укладання використовувати промисловий фен, він допоможе активізувати клейові ділянки гнучкої черепиці, прогріти його на випадок, якщо буде потрібно вигин.

10. Чи обов'язкове вентилювання підпокрівельного простору під гнучкою черепицею чи це зайві витрати?

Вентилювання покрівлі, незалежно від того, який матеріал використовується – це додаткові переваги: • Комфорт у мансардному приміщенні, адже запобігає промерзанню чи прогріванню даху. • Сухість теплоізоляції та дерев'яних елементів даху, продовження терміну їх служби

Разом із бітумною черепицею шукають:

Про бітумну черепицю

Один із основних етапів зведення або капітального ремонту будинку - облаштування покрівлі. Для цього можна використовувати різні матеріали, однак класичним вважається черепиця. Такі дахи виглядають красиво та класично, створюють особливу затишну атмосферу.

Один з підвидів черепиці - вироби з додаванням бітуму. Головна їхня характеристика - поєднання привабливого зовнішнього вигляду та міцності. Виробники пропонують великий вибір бітумної черепиці, яка б відрізнялася за формою, розмірами, кольором тощо.

Особливості та характеристики бітумної черепиці

Перш за все варто розглянути склад та технологію виробництва покрівельного матеріалу. Сучасна бітумна черепиця має кілька шарів. Процес її створення виглядає таким чином:

  1. Основа матеріалу просочується бітумною сумішшю. Це робить її максимально стійкою до підвищеної вологості.
  2. Посипання черепиці гранулянтом на основі базальту. Робить матеріал міцним та здатним витримати механічні пошкодження та високе навантаження. Замість базальту може використовуватися сланець, який надає поверхні більш круглої форми.
  3. Охолодження бітумної черепиці. Для цього використовують потужне сучасне обладнання.
  4. Додавання смуг рідкого бітуму, який дозволяє краще скріпити шари черепиці між собою.
  5. Нарізання матеріалу на Гонти, які можуть мати різну форму. Фарбування основи.
  6. Остаточне висихання та пакування покрівельного матеріалу. Після цього бітумна черепиця стає доступною для продажу.

Переваги бітумної черепиці

Якісна бітумна черепиця вважається одним із найкращих матеріалів для покрівлі. І на це є цілий ряд причин:

  1. Довговічність. Матеріал відрізняється тривалим терміном експлуатації. Виробники дають гарантію на свою продукцію на 25-30 років. Втім, якщо правильно здійснити монтаж та регулярно доглядати за покрівлею, бітумна черепиця може прослужити до 80 років.
  2. Екологічність. Матеріал не виділяє шкідливих речовин. Більше того - бітумна черепиця створює правильний мікроклімат у домі.
  3. Додаткова шумоізоляція. Така покрівля не буде пропускати сторонніх звуків ззовні до будинку. Підвищує ефективність основного шумоізоляційного матеріалу.
  4. Висока стійкість. Черепиця здатна витримувати механічні пошкодження: подряпини, удари тощо. Вона також стійка до шкідливого впливу атмосферних явищ: частих опадів, ультрафіолету, вітру. Виробники наносять додаткове захисне покриття, що дозволяє матеріалу не втрачати свої властивості в будь-якому кліматі.
  5. Невеликі розміри, які дозволяють працювати з дахами будь-якої конфігурації та складності. Ви можете обрати більш оригінальний спосіб укладання черепиці, аби отримати красивий результат.

Недоліки бітумної черепиці

Бітумна черепиця також має і кілька недоліків, про які варто поговорити окремо:

  1. Висока вартість. Черепиця на основі глини доволі дорога. Втім, це пояснюється тими перевагами, про які ми згадували вище. Тим паче при облаштуванні покрівлі краще трохи переплатити, аби результат вийшов якісним та красивим.
  2. Складність укладання. Процес монтажу бітумної черепиці вимагає певного досвіду. Краще не здійснювати його самостійно.
  3. Велика вага. Черепиця виготовляється з важких матеріалів, яким вона і завдячує своєю міцністю. Ця особливість трохи ускладнює процес транспортування покрівельного матеріалу, а також його укладання.

Правила вибору бітумної черепиці

Щоб не помилитися з вибором покрівельного матеріалу, необхідно ретельно ознайомитися з усіма товарами перевірених виробників. Особливо якщо ви вперше стикаєтесь із вибором черепиці - від широкого асортименту товарів багато покупців губляться і не знають, який з варіантів їм найбільше підходить. Ми рекомендуємо зважати на такі ключові критерії:

  1. Ціна. Може варіюватися в залежності від бренду черепиці, окремої колекції покрівельного матеріалу, додаткових особливостей тощо. Зважайте на те, що вартість черепиці не має бути занадто низькою - це свідчить про те, що виробник зекономив на якомусь етапі виготовлення матеріалів. Краще обирати черепицю середнього і преміального сегменту.
  2. Бренд. Виробник бітумної черепиці має бути перевіреним. Важливо обирати компанії, які завоювали лояльність покупців та встигли зарекомендувати себе з найкращого боку. Це, наприклад, бренд Iko (Айко), Катепал.
  3. Вид матеріалу. За кількістю шарів бітумна черепиця може бути одно-, дво- або тришаровою. Також матеріал виділяють за формою гонта, яка може бути прямокутною, ромбоподібною, шестигранною, фігурною тощо.
  4. Колір. Вибір відтінку базується головним чином на кольорі фасаду будинку. Покрівля має виглядати гармонійно, створюючи завершену композицію. Бітумна черепиця виготовляється сьогодні в різних кольорах: темні, світлі, яскраві тощо.

Де замовити якісну бітумну черепицю?

Бітумна черепиця продовжує залишатися поширеним матеріалом для облаштування покрівлі. Вона міцна та надійна, представлена в різних відтінках та здатна прослужити якомога довше за умови правильного укладання та догляду.

Купити якісну бітумну черепицю від перевірених виробників ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Каталог містить зручний пошук за товарами, фотографії та детальний опис кожної конкретної моделі. Доставка здійснюється в різні регіони України в максимально стислі терміни. Ви також можете замовити послугу самовивозу та самостійно забрати своє замовлення. Для цього потрібно завітати до нашого магазину, який знаходиться у місті Черкаси.

Наші консультанти завжди допоможуть вам обрати потрібний покрівельний матеріал та розкажуть про характеристики, переваги та вартість усіх наявних видів черепиці.