Композитна черепиця Черкаси

{{КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ}}
ВІД КРАЩИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

Підберемо
 • форму даху
 • виробника
 • колекцію
 • колір
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • 3-D візуалізація
 • розрахунок матеріалів
 • відповідальне зберігання
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем композитної черепиці

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу.

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми монтажу композитної черепиці
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація спеціалістів з монтажу композитної черепиці

У ВАС Є КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ІНШОЇ КОМПАНІЇ?

ПРИШЛИТЕ НАМ ЙОГО, І МИ ДОКАЖЕМО, ЩО У НАС - ВИГОДНІШЕ!
Надаємо
 • Розрахунок економічної ефективності надісланого КП
 • Індивідуальна комерційна пропозиція для Вас
Надіслати кошторис
Прикріпити файл
Файл не вибран

Виконані проекти

(Композитна черепиця Metrotile coffee)
Докладніше
Відгук
Андрій, 42 роки
Андрій, 42 роки
підприємець
Відгук

Свій будинок зводив у 2008 році. Покрівлю до нього підбирав максимально відповідально, адже це не лише захист будинку, а й його «обличчя». У процесі вибору покрівельного матеріалу я мав кілька вимог: 1. Гарний, багатий зовнішній вигляд. Жодної, навіть візуально дешевизни. 2. Матеріал, який може гарантувати безшумність даху. 3. Юридично підтверджена гарантія від виробника, щоб у майбутньому не виникло неприємних ситуацій у разі пошкодження даху. Фахівці Real Trade підібрали для мене найоптимальніший матеріал – композитну черепицю Metrotile coffee. До цього часу, а коштує покрівля вже більше 8 років, покрівля на 100% відповідає моїм вимогам. Повна безшумність, завдяки чому знаходитись у мансардному приміщенні завжди комфортно. Оскільки продукт належить до преміум-класу, то якість і зовнішній вигляд черепиці на висоті. Та й офіційна, підтверджена гарантія – 50 років – не може не тішити та вселяти почуття надійності.

(композитна черепиця Metrotile)
Докладніше
Відгук
Сергій Миколайович, 52 роки
Сергій Миколайович, 52 роки
підприємець
Відгук

Мені потрібна була покрівля зеленого кольору! Мій будинок чимось схожий на маленький замок. І в нашій виставі ідеальним доповненням екстер'єру повинен був стати зелений дах, який виділяв би наш замок на тлі інших будинків. Чомусь вирішив спочатку ставити металочерепицю. За нею і звернувся до Real Trade. Однак у компанії переконали мене зупинитись на композитній черепиці. Адже, на відміну від металевої, вона змогла забезпечити безшумність у приміщеннях за дощової погоди. Та й реалізувати всі мої побажання за формами, оформити всі скати мого даху набагато легше було саме з композитною черепицею. Та й 50-річна гарантія від виробника – непоганий бонус. Інші матеріали для покрівлі підбирали, відштовхуючись вже від основного матеріалу та його кольору: якісна підшивка покрівлі, надійний водосток Marley. Так, композитна черепиця трохи дорожча, але і результат вийшов зовсім іншим – розкішний дах і на вигляд, і за якістю. Дякую «Real Trade» за відповідальність.

(Композитна черепиця: MetroShake Rustic)
Докладніше
Відгук
Володимир Федорович, 48 років
Володимир Федорович, 48 років
підприємець
Відгук

Коли звернувся до «Реалу Трейду» (десь 2011-2012 роки), поставив, як мені здавалося, нездійсненне завдання: мені хотілося дах, якого немає ні в кого в Черкасах. Спочатку думав, що й тут не знайду того, що мені треба, бо довго підібрати бажаний варіант не міг. І тут побачив цей колір, цю форму (MetroShake Rustic) і зрозумів – саме така покрівля мені потрібна! Черепицю цього кольору мені привезли на замовлення. Інші елементи, наприклад, квадратний водосток, теж підбирали під нього. Результат – якісний, надійний (з довговічною гарантією), гарний дах. І так, така була перша у Черкасах. Більше того, вона ідеально підійшла до внутрішнього та зовнішнього дизайнерського оформлення мого будинку. Колір «графіт» тоді тільки входив у моду (це зараз він на піку популярності) і моя покрівля справді спричинила фурор.

(Композитна черепиця: MetroRoman coffee)
Докладніше
Відгук
Віктор, 38 років
Віктор, 38 років
підприємець
Відгук

Послугами компанії «Реал Трейд» користувався у 2011 році, вийшов на них через їхніх дилерів. Оскільки мій будинок знаходиться в лісі, важливо було підібрати покрівельний матеріал з урахуванням усіх кліматичних умов та інших природних факторів нашої Соснівки: голки з хвойних можуть обсипатися на дах, вологість тут завжди вища, потепління та похолодання відчувається гостріше. Будинок стоїть на невеликій площі, на другому поверсі, який, по суті, є мансардою, розташовані спальні, значить питання безшумності та оптимального мікроклімату стояло особливо гостро. Потрібен був покрівельний матеріал, який не шумить і не нагрівається, як металочерепиця, наприклад, який утримуватиме тепло в мансарді. Після консультації "Реал Трейд" визначився - композитна черепиця Metrotile глибокого, красивого кольору темної кави. Цей відтінок чудово вписався в загальну атмосферу та доповнив кольорову гаму фасаду будинку. Робота виконана якісно, ​​відповідально, від А до Я, як кажуть. У цій компанії на висоті не тільки матеріали, які вона продає, а й професіоналізм кожного співробітника та рівень обслуговування на кожному етапі роботи.

часто задавані питання

1. З якого матеріалу зроблено основу композитної черепиці?

Magnelis: покриття містить 93,5% цинку, 3,5% алюмінію, 3% магнію. Далі слідує акриловий шар унікального складу, який розроблений фахівцями компанії «Метротайл». Верхня сторона листа покривається гранулатом з натурального каменю, за яким слідує захисний шар прозорої акрилової глазурі.

2. Чи не обсипатиметься кам'яне покриття черепиці?

Протягом 50 років гарантійного терміну обсипання кам'яного гранулату не перевищує 1,5%. Для ока ці зміни зовсім непомітні.

3. Чи не затримується пил на гранульованій поверхні композитної черепиці?

Прозорий шар акрилової глазурі захищає гранульовану поверхню від проникнення пилу. Осілий пил легко змивається дощем.

4. Чи можете ви спроектувати дах?

Інженери нашої компанії спроектують та створять дах, який найкраще підійде для вашого будинку. Досвідчені фахівці дадуть необхідні рекомендації щодо підбору основних та додаткових матеріалів для вашої покрівлі.

5. Коли варто купувати покрівельний матеріал?

Щоб отримати максимально вигідну пропозицію, замовляти композитну черепицю варто на стадії заливання фундаменту.

6. У мене залишилося 4м² черепиці. Що мені робити із рештками?

Якщо залишки черепиці після монтажу зберегли товарний вигляд, ми приймемо їх назад, повернувши вартість матеріалу, що залишився.

7. Чи може черепиця, яку я купив у вас, полежати на вашому складі?

Звісно! У нас передбачена послуга "Відповідь на зберігання": ми можемо зберігати придбаний у нас матеріал до 2,5 років. Враховуючи економічну непостійність у країні, купувати покрівельний матеріал за рік до будівництва даху – найвигідніший варіант.

8. Який термін служби композитної черепиці?

Термін служби черепиці понад 60 років.

9. Чи не шкідлива композитна черепиця для здоров'я?

Композитна черепиця є абсолютно безпечною для здоров'я. У її складі немає шкідливих речовин. Для покриття використовують гранулят натурального каменю.

РАЗОМ З КОМПОЗИТНОЮ ЧЕРЕПИЦЮ ШУКАЮТЬ:

Про композитну черепицю

Для облаштування покрівлі варто шукати дійсно якісні та довговічні матеріали. Тим паче сучасні виробники пропонують широкий асортимент товарів різного цінового сегменту та з різними характеристиками. Незважаючи на популярність металочерепиці, у неї є кілька гідних аналогів, які за певними ознаками навіть краще підходять для покрівлі.

Композитна черепиця виготовляється на основі сталевого листа. Для більшого захисту та довговічності основи на неї наносять кілька шарів композитних матеріалів. Це дозволяє збільшити термін експлуатації покрівлі до 50 років.

Особливості та характеристики композитної черепиці

Композитна черепиця має один з найбільш складних процесів виготовлення. Адже вона складається відразу з кількох шарів:

 1. Акрилове покриття, яке відповідає за підвищення захисту матеріалу від агресивних зовнішніх чинників.
 2. Крихта з базальту. Ще один зміцюючий шар, який також надає черепиці привабливого вигляду з лицьового боку.
 3. Акриловий грунт. Надає якісне зчеплення кількох шарів, чим подовжує термін експлуатації покрівлі.
 4. Покриття алюмоцинку. Це спеціальна розробка, яка захищає основу композитної черепиці від появи корозії та іржі. Робить матеріал стійким до підвищеної вологості та шкідливого впливу ультрафіолету.
 5. Безпосередньо основа черепиці. Це металевий лист, основа якого – якісна міцна сталь. Доволі еластичний та гнучкий, що дозволяє отримати з нього черепицю з різною формою профілю.
 6. Гідроізоляція. Внутрішня частина листа, яка не пропускає воду, захищаючи таким чином покрівлю від протікання.

Товщина сталевого листа в середньому складає 0,5 мм. Втім, завдяки нашаруванню черепиця на виході стає більш товстою та міцною.

Переваги та недоліки композитної черепиці

Композитна черепиця не просто так вважається популярним матеріалом для облаштування покрівлі. Серед основних її переваг:

 1. Невелика вага. Завдяки цій особливості композитна черепиця максимально проста у транспортуванні. Окрім того, вона не дає сильного навантаження на дах.
 2. Простий монтаж. Укласти композитну черепицю ви зможете власноруч. Для цього не потрібні вузькоспеціалізовані знання чи досвід. Головне уважно вивчіть інструкцію, яку склав виробник.
 3. Універсальність. Композитна черепиця може використовуватися на всіх видах даху. Навіть на тих, які мають великий кут нахилу.
 4. Широкий асортимент відтінків, який дозволяє підібрати потрібний колір.
 5. Стійкість до різних подразників. Черепиця, покрита композитними матеріалами, не пропускає воду, завдяки чому захищає дах від протікання. Також вона витримує сильний вітер. А нерівна основа дозволяє стримувати сніг від його сповзання.
 6. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно обрати та встановити покрівлю, вона зможе прослужити більше 50 років!

Варто також зазначити і кілька недоліків, які має композитна черепиця. Головний мінус, який відзначають покупці – висока вартість виробів у порівнянні з іншими аналогами для покрівлі. Втім, така вартість пояснюється стійкістю та надійністю матеріалу. Черепиця не протікатиме, виглядатиме красиво та збереже усі свої технічні характеристики надовго.

 1. Екологічність, а також відповідність усім вимогам і правилам пожежної безпеки.
 2. Стійкість до механічних пошкоджень, сильних ударів, подряпин тощо. Також завдяки особливостям виготовлення плитка надійно захищена від шкідливого впливу ультрафіолету.

Види композитної черепиці

Перш за все композитна черепиця різних колекцій відрізняється одна від одної формою профілю. Його хвилі можуть бути більшими або меншими, заокругленими чи прямокутними. Це впливає як на зовнішній вигляд матеріалу, так і на його властивості: здатність утримувати сніг, розподіл навантаження тощо.

Також матеріал відрізняється за кольорами. Композитна плитка популярна в тому числі і тому, що може бути пофарбована в найрізноманітніші кольори: від базових світлих чи темних до яскравих та більш оригінальних. Обирайте варіант, який впишеться в загальний екстер'єр, поєднуватиметься з відтінками фасаду, паркану тощо.

Правила вибору композитної черепиці

Перш ніж купити композитну черепицю, варто ретельно ознайомитися з асортиментом продукції, переглянути каталог та визначити характеристики матеріалу. На що звертати увагу, аби уникнути невдалої покупки? Є кілька критеріїв вибору матеріалів для покрівлі:

 1. Виробництво. Звертайте увагу на бренди, які встигли добре себе зарекомендувати та завоювали довіру покупців. На сьогодні найпопулярнішими виробниками вважають: Метротайл, Квінтайл, Джерард. Вони пропонують великий вибір композитної черепиці різних категорій.
 2. Ціна. Завчасно визначтеся з бюджетом на облаштування даху. Обирайте черепицю середнього цінового сегменту і вище - занадто дешеві матеріали від невідомих виробників не прослужать довго.
 3. Кількість матеріалу. Щоб не довелося додатково купувати черепицю вже по ходу її монтажу, варто ретельно розрахувати кількість листів. Ми рекомендуємо придбати черепицю з запасом 10-15% - так ви будете впевнені, що матеріалів вистачить.

Замовити композитну черепицю ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. В каталозі представлені лише якісні матеріали від перевірених брендів: Gerard, Metrotile, Queentile.

Доставка здійснюється в різні куточки країни. Ви також можете обрати самовивіз будівельного матеріалу - для цього необхідно звернутися до нашого офісу, який знаходиться у місті Черкаси.