Водостічні системи

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ, І МИ
ЗАПРОПОНУЄМО ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС

Підберемо
 • розмір водостічної системи
 • тип розміщення труби
 • матеріал водостоку
 • комплектуючі
 • виробники
Надамо
безкоштовно
 • заміри
 • проект системи
Залиште заявку

МОНТУЄМО ВОДОСТОЧНІ СИСТЕМИ ТА КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Найвища якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем водостічних систем

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми встановлення водостічних систем
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація спеціалістів з монтажу водостічних систем

Виконані проекти

(Водостічна система)
Докладніше
Відгук
Віктор, 38 років
Віктор, 38 років
підприємець
Відгук

Послугами компанії «Реал Трейд» користувався у 2011 році, вийшов на них через їхніх дилерів. Оскільки мій будинок знаходиться в лісі, важливо було підібрати покрівельний матеріал з урахуванням усіх кліматичних умов та інших природних факторів нашої Соснівки: голки з хвойних можуть обсипатися на дах, вологість тут завжди вища, потепління та похолодання відчувається гостріше. Будинок стоїть на невеликій площі, на другому поверсі, який, по суті, є мансардою, розташовані спальні, значить питання безшумності та оптимального мікроклімату стояло особливо гостро. Потрібен був покрівельний матеріал, який не шумить і не нагрівається, як металочерепиця, наприклад, який утримуватиме тепло в мансарді. Після консультації "Реал Трейд" визначився - композитна черепиця Metrotile глибокого, красивого кольору темної кави. Цей відтінок чудово вписався у загальну атмосферу та доповнив кольорову гаму фасаду будинку. Робота виконана якісно, ​​відповідально, від А до Я, як кажуть. У цій компанії на висоті не тільки матеріали, які вона продає, а й професіоналізм кожного співробітника та рівень обслуговування на кожному етапі роботи.

(Водостічна система)
Докладніше
Відгук
Володимир Федорович, 48 років
Володимир Федорович, 48 років
підприємець
Відгук

Коли звернувся до «Реалу Трейду» (десь 2011-2012 роки), поставив, як мені здавалося, нездійсненне завдання: мені хотілося дах, якого немає ні в кого в Черкасах. Спочатку думав, що й тут не знайду того, що мені треба, бо довго підібрати бажаний варіант не міг. І тут побачив цей колір, цю форму (MetroShake Rustic) і зрозумів – саме така покрівля мені потрібна! Черепицю цього кольору мені привезли на замовлення. Інші елементи, наприклад, квадратний водосток, теж підбирали під нього. Результат – якісний, надійний (з довговічною гарантією), гарний дах. І так, така була перша у Черкасах. Більше того, вона ідеально підійшла до внутрішнього та зовнішнього дизайнерського оформлення мого будинку. Колір «графіт» тоді тільки входив у моду (це зараз він на піку популярності) і моя покрівля справді спричинила фурор.

(Водостічна система)
Докладніше
Відгук
Віктор, 34 роки
Віктор, 34 роки
підприємець
Відгук

Ми маємо велику родину, тому 5 років тому ми звели величезний сімейний будинок, в якому сьогодні вже живе кілька поколінь. Ніколи навіть питання не стояло, що ми зможемо жити окремо. Будинок вийшов гарним, за проектом у ньому передбачався розкішний, складний дах. Тільки схилів на ній – 34 штуки! Тому перша вимога у виборі покрівельного матеріалу – гнучкість та мінімум відходів, адже якщо різати нескінченно під кожен вигин, дах вийде «золотий». Плюс до всього, 3-й поверх, який знаходиться під мансардою у нас житловою, дуже не хотілося б, щоб, відпочиваючи там у дощову погоду, ми чули кожен удар крапель. З тим і прийшов у компанію «Real Trade», адже робота була складною, а за відгуками склалося враження, що це єдина команда фахівців у місті, які мені можуть допомогти. Так, власне, і сталося. Враховуючи всі мої побажання, співробітники компанії порадили найкращий варіант: бітумну черепицю. Вона гнучка та податлива, з нею можна було реалізувати всі «завихрення» на нашому даху. Із виробників зупинилися на Katepal. Це фінський виробник, який дає 25 років гарантії своєї продукції. Як би, інвестиція у майбутню надійність даху. Колір теж вибрали унікальний, який чудово поєднується із кольором фасадів. А далі було все в руках монтажників «Real Trade»: із задуму вони створили ідеальну покрівлю. Йдеться не лише про дах, вважайте, комфорт та надійність 3-мансардного поверху – виключно їхня заслуга: зручні мансардні вікна, безшумний покрівельний матеріал, якісні утеплювачі , стеля та ін. Наша сім'я не просто задоволена, а дуже вдячна вам!

часто задавані питання

1. Навіщо потрібна водостічна система будинку?

Водостоки служать для захисту фасаду, цоколя від руйнування вологою та організованого відведення води від будинку. З їхньою допомогою можна збирати воду в резервуар.

2. Як підібрати водосток?

Перш ніж вибирати водостічної системи, необхідно прорахувати площу даху і з'ясувати всі її особливості. З огляду на результати цих підрахунків підбирається водосток з оптимальною пропускною здатністю. У нас запропоновані системи різних типорозмірів: від найменшого до великого.

3. На якому етапі найкраще монтувати водосток?

Якщо конструкції будинку передбачена лобова (вітрова) дошки, монтаж водостічної системи можна здійснювати на будь-якому етапі будівництва. Якщо такої дошки немає, оптимальний варіант -монтаж за допомогою прямого подовжувача кронштейна, зверху на решетування або збоку на крокви. У такому випадку водостічної системи найкраще встановлювати до укладання покрівельного покриття.

4. Який максимальний термін служби водостічної системи?

Довговічність водостоку залежить від його якості та наявності захисту від снігового навантаження та системи обігріву ринви.

5. Що краще пластик чи сталь?

У кожного водостоку є свої переваги та недоліки. Наш інженер чи виїзний менеджер допоможе вибрати необхідний для Вас варіант.

РАЗОМ З ВОДОСТОЧНИМИ СИСТЕМАМИ ШУКАЮТЬ: