Мансардні вікна

Підберіть {{мансардне вікно}} для своєї покрівлі

Designo R4

Designo R4з центральною віссю повороту стулки

Designo R7

Designo R7з піднятою віссю повороту стулки

Designo R8

Designo R8з двома осями повороту стулки

Designo R4/R6 RotoTronic

Designo R4/R6 RotoTronic дистанційно-кероване, поворотне з електроприводом

Roto Azuro

Roto Azuroпанорамне вікно

Velux Optima

Velux Optimaстандарт

Velux Optima

Velux Optimaкомфорт

Вікна-люки

Вікна-люки

Зенітні вікна

Зенітні вікна

Світлові тунелі

Світлові тунелі

Залишіть заявку, і ми
запропонуємо оптимальне рішення для вас

Підберемо
 • форму вікна
 • виробника
 • матеріал рами
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • матеріал рами
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем мансардних вікон

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми монтажу мансардних вікон
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу мансардних вікон
 • Консультація спеціалістів з монтажу мансардних вікон

Виконані проекти

(Мансардні вікна)
Докладніше
Відгук
Віктор, 38 років
Віктор, 38 років
підприємець
Відгук

Послугами компанії «Реал Трейд» користувався у 2011 році, вийшов на них через їхніх дилерів. Оскільки мій будинок знаходиться в лісі, важливо було підібрати покрівельний матеріал з урахуванням усіх кліматичних умов та інших природних факторів нашої Соснівки: голки з хвойних можуть обсипатися на дах, вологість тут завжди вища, потепління та похолодання відчувається гостріше. Будинок стоїть на невеликій площі, на другому поверсі, який, по суті, є мансардою, розташовані спальні, значить питання безшумності та оптимального мікроклімату стояло особливо гостро. Потрібен був покрівельний матеріал, який не шумить і не нагрівається, як металочерепиця, наприклад, який утримуватиме тепло в мансарді. Після консультації "Реал Трейд" визначився - композитна черепиця Metrotile глибокого, красивого кольору темної кави. Цей відтінок чудово вписався у загальну атмосферу та доповнив кольорову гаму фасаду будинку. Робота виконана якісно, ​​відповідально, від А до Я, як кажуть. У цій компанії на висоті не тільки матеріали, які вона продає, а й професіоналізм кожного співробітника та рівень обслуговування на кожному етапі роботи.

(Мансардні вікна)
Докладніше
Відгук
Віктор, 34 роки
Віктор, 34 роки
підприємець
Відгук

Ми маємо велику родину, тому 5 років тому ми звели величезний сімейний будинок, в якому сьогодні вже живе кілька поколінь. Ніколи навіть питання не стояло, що ми зможемо жити окремо. Будинок вийшов гарним, за проектом у ньому передбачався розкішний, складний дах. Тільки схилів на ній – 34 штуки! Тому перша вимога у виборі покрівельного матеріалу – гнучкість та мінімум відходів, адже якщо різати нескінченно під кожен вигин, дах вийде «золотий». Плюс до всього, 3-й поверх, який знаходиться під мансардою у нас житловою, дуже не хотілося б, щоб, відпочиваючи там у дощову погоду, ми чули кожен удар крапель. З тим і прийшов у компанію «Real Trade», адже робота була складною, а за відгуками склалося враження, що це єдина команда фахівців у місті, які мені можуть допомогти. Так, власне, і сталося. Враховуючи всі мої побажання, співробітники компанії порадили найкращий варіант: бітумну черепицю. Вона гнучка та податлива, з нею можна було реалізувати всі «завихрення» на нашому даху. Із виробників зупинилися на Katepal. Це фінський виробник, який дає 25 років гарантії своєї продукції. Як би, інвестиція у майбутню надійність даху. Колір теж вибрали унікальний, який чудово поєднується із кольором фасадів. А далі було все в руках монтажників «Real Trade»: із задуму вони створили ідеальну покрівлю. Йдеться не лише про дах, вважайте, комфорт та надійність 3-мансардного поверху – виключно їхня заслуга: зручні мансардні вікна, безшумний покрівельний матеріал, якісні утеплювачі , стеля та ін. Наша сім'я не просто задоволена, а дуже вдячна вам!

(Мансардні вікна)
Докладніше
Відгук
Сергій Миколайович, 52 роки
Сергій Миколайович, 52 роки
підприємець
Відгук

Мені потрібна була покрівля зеленого кольору! Мій будинок чимось схожий на маленький замок. І в нашій виставі ідеальним доповненням екстер'єру повинен був стати зелений дах, який виділяв би наш замок на тлі інших будинків. Чомусь вирішив спочатку ставити металочерепицю. За нею і звернувся до Real Trade. Однак у компанії переконали мене зупинитись на композитній черепиці. Адже, на відміну від металевої, вона змогла забезпечити безшумність у приміщеннях за дощової погоди. Та й реалізувати всі мої побажання за формами, оформити всі скати мого даху набагато легше було саме з композитною черепицею. Та й 50-річна гарантія від виробника – непоганий бонус. Інші матеріали для покрівлі підбирали, відштовхуючись вже від основного матеріалу та його кольору: якісна підшивка покрівлі, надійний водосток Marley. Так, композитна черепиця трохи дорожча, але і результат вийшов зовсім іншим – розкішний дах і на вигляд, і за якістю. Дякую «Real Trade» за відповідальність.

часто задавані питання

1. Яке снігове навантаження витримують мансардні вікна?

Ми пропонуємо міцні супертеплі вікна з покриттям антироса, які розраховані на навантаження більше 250 кг/м². Тому вони можуть витримувати навіть найсніжніші зими.

2. Чи передбачено на вікнах захист від злому?

Мансардні вікна оснащені подвійним захистом: зовні – це розжарене протиударне скло, усередині – антиосколковий триплекс.

3. Чи існують моделі мансардних вікон для приміщень із підвищеною вологістю?

Для вологих мансардних приміщень ми можемо запропонувати вікна із спеціальним поліуретановим покриттям.

4. На якому етапі будівництва покрівлі краще встановлювати мансардне вікно?

Найбільш правильним рішенням буде встановлення мансардного вікна в момент, коли вже встановлена гідроізоляція, але ще не лежить покрівельний матеріал. Хоча монтаж вікна в готову покрівлю можливий і проводиться досить часто, цей процес більш складний і трудомісткий. В обох випадках встановлювати вікна мають лише професійні покрівельники, адже без відповідних навичок вмонтувати вікно у покрівлю складно.

5. Чому в похилий дах не можна ставити звичайне фасадне вікно?

Мансардні вікна специфічні: вони оснащені спеціальною фурнітурою, яка дозволяє легко відкривати-закривати вікно, встановлене під ухилом, мають особливу конструкцію коробки, що запобігає попаданню вологи в приміщення, та оклад – систему водовідливних планок, які не пропускають вологу в простір між покрівлею та вікнами. . Для того ж призначений і монтажний пакет, що складається зі спеціальних тепло- та гідроізоляційних поясів. Всіх цих елементів немає у звичайних фасадних вікнах, а монтажна піна, яка використовується для їхньої гідроізоляції, в умовах впливу факторів, властивих для покрівлі, через якийсь час просто розсипається.

Разом із мансардними вікнами шукають:

Про мансардні вікна

Мансарда - це незвичайне місце в будинку, де можна створити затишну атмосферу як для роботи, так і для відпочинку. Як правило, мансарда розташована далеко від входу в будинок або квартиру і має незвичайний вигляд, тому необхідно докласти зусиль, щоб надати такому приміщенню функціональності. Насамперед необхідно грамотно спланувати розташування елементів інтер'єру, утеплити її, а також досягти хорошого освітлення в мансарді.

Безперечним плюсом будь-якої мансарди є доступ до денного світла в більшій кількості, ніж у звичайній кімнаті. Мансардні вікна дають майже половину більше світла, ніж звичайні вертикальні вікна. Світло від мансардних вікон поширюється на всю площу мансарди. Це, зокрема, можливе завдяки тому, що у мансардних вікнах немає глухих відсіків, які затуляють світло.

Найменший розмір вікон компенсує його нахил, що дозволяє проникнути більшій кількості світла, порівняно з традиційними вікнами. Крім того, звільняється додатковий простір для меблів.

Вікна створені спеціально так, щоб сприяти захисту від зовнішніх впливів довкілля. Вікна такого типу витримують вплив найскладніших погодних умов, тому вони застосовуються у різних кліматичних умовах.
Додатковий захист від сонця забезпечують енергозберігаючі склопакети. Підвищення ізоляційних властивостей мансардних вікон досягається шляхом використання скла з незначним коефіцієнтом проникності. Таким чином, цей тип вікон не дозволяє утворюватися конденсату з внутрішньої сторони вікна, де підвищена вологість. У той же час, у спеку року комфорт забезпечують різні сонцезахисні системи.

Мансардні вікна є абсолютно безпечними в побуті, оскільки мають високу міцність. У вікнах встановлені загартовані шибки, які здатні витримувати високі механічні навантаження.