{{ Металочерепиця Черкаси}}

Цілісна металочерепиця

Цілісна металочерепиця

Легка, досить міцна та зручна в експлуатації та монтажі покрівля, яка виготовляється методом штампування з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Подробнее
Модульна черепиця

Модульна черепиця

Сучасний покрівельний матеріал, який є невеликими листами металочерепиці - модулі. Ця черепиця гарантує суттєву економію на підрізуванні та швидкий монтаж

Подробнее

Цілісна металочерепиця

Модульна металочерепиця

Підберемо
 • форму даху
 • виробника
 • колекцію
 • колір
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • 3-D візуалізація
 • розрахунок матеріалів
 • вентиляція
Залиште заявку

Створюємо якість та контролюємо її

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 рік
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем металочерепиці

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання з шеф-монтажу.

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми монтажу металочерепиці
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація спеціалістів з монтажу металочерепиці

У ВАС Є КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ІНШОЇ КОМПАНІЇ?

ПРИШЛИТЬ НАМ ЙОГО, І МИ ДОКАЖЕМО, ЩО У НАС - ВИГОДНІШЕ!
Надаємо
 • Розрахунок економічної ефективності надісланого КП
 • Індивідуальна комерційна пропозиція для Вас
Надіслати кошторис
Прикріпити файл
Файл не вибран

Виконані проекти

(Металочерепиця)
Докладніше
Відгук
Андрій, 42 роки
Андрій, 42 роки
підприємець
Відгук

Свій будинок зводив у 2008 році. Покрівлю до нього підбирав максимально відповідально, адже це не лише захист будинку, а й його «обличчя». У процесі вибору покрівельного матеріалу я мав кілька вимог: 1. Гарний, багатий зовнішній вигляд. Жодної, навіть візуально дешевизни. 2. Матеріал, який може гарантувати безшумність даху. 3. Юридично підтверджена гарантія від виробника, щоб у майбутньому не виникло неприємних ситуацій у разі пошкодження даху. Фахівці Real Trade підібрали для мене найоптимальніший матеріал – композитну черепицю Metrotile coffee. До цього часу, а коштує покрівля вже більше 8 років, покрівля на 100% відповідає моїм вимогам. Повна безшумність, завдяки чому знаходитись у мансардному приміщенні завжди комфортно. Оскільки продукт належить до преміум-класу, то якість і зовнішній вигляд черепиці на висоті. Та й офіційна, підтверджена гарантія – 50 років – не може не тішити та вселяти почуття надійності.

(Металочерепиця)
Докладніше
Відгук
Сергій Миколайович, 52 роки
Сергій Миколайович, 52 роки
підприємець
Відгук

Мені потрібна була покрівля зеленого кольору! Мій будинок чимось схожий на маленький замок. І в нашій виставі ідеальним доповненням екстер'єру повинен був стати зелений дах, який виділяв би наш замок на тлі інших будинків. Чомусь вирішив спочатку ставити металочерепицю. За нею і звернувся до Real Trade. Однак у компанії переконали мене зупинитись на композитній черепиці. Адже, на відміну від металевої, вона змогла забезпечити безшумність у приміщеннях за дощової погоди. Та й реалізувати всі мої побажання за формами, оформити всі скати мого даху набагато легше було саме з композитною черепицею. Та й 50-річна гарантія від виробника – непоганий бонус. Інші матеріали для покрівлі підбирали, відштовхуючись вже від основного матеріалу та його кольору: якісна підшивка покрівлі, надійний водосток Marley. Так, композитна черепиця трохи дорожча, але і результат вийшов зовсім іншим – розкішний дах і на вигляд, і за якістю. Дякую «Real Trade» за відповідальність.

(Металочерепиця)
Докладніше
Відгук
Віктор, 38 років
Віктор, 38 років
підприємець
Відгук

Послугами компанії «Реал Трейд» користувався у 2011 році, вийшов на них через їхніх дилерів. Оскільки мій будинок знаходиться в лісі, важливо було підібрати покрівельний матеріал з урахуванням усіх кліматичних умов та інших природних факторів нашої Соснівки: голки з хвойних можуть обсипатися на дах, вологість тут завжди вища, потепління та похолодання відчувається гостріше. Будинок стоїть на невеликій площі, на другому поверсі, який, по суті, є мансардою, розташовані спальні, значить питання безшумності та оптимального мікроклімату стояло особливо гостро. Потрібен був покрівельний матеріал, який не шумить і не нагрівається, як металочерепиця, наприклад, який утримуватиме тепло в мансарді. Після консультації "Реал Трейд" визначився - композитна черепиця Metrotile глибокого, красивого кольору темної кави. Цей відтінок чудово вписався у загальну атмосферу та доповнив кольорову гаму фасаду будинку. Робота виконана якісно, ​​відповідально, від А до Я, як кажуть. У цій компанії на висоті не тільки матеріали, які вона продає, а й професіоналізм кожного співробітника та рівень обслуговування на кожному етапі роботи.

часто задавані питання

1. Як виготовляється металочерепиця?

Металочерепиця являє собою листи оцинкованої сталі (до 0,55 мм завтовшки), покриті спеціальним полімерним покриттям. Спочатку оцинкована сталь пасивується (проходить обробку спеціальним засобом, що захищає цинк від окислення). Наступний етап - ґрунтовка сполучним шаром. Далі - з лицьового боку лист покривається кольоровою полімерною сумішшю, яка виконує і декоративні, і захисні функції. На звороті сталі також наноситься захисне покриття. Фінальний етап - плоский лист, змотаний в рулон, профільують, надаючи металочерепиці бажаного профілю.

2. У чому відмінність різних покриттів для металочерепиці?

Існує кілька основних видів покриттів: поліестр, матовий поліестр, пурал. Від виробника залежить товщина шару напилення. Тип покриття потрібно вибирати з урахуванням кліматичних та експлуатаційних умов.

3. Чи обов'язково стелити під металочерепицю гідроізоляцію?

Гідроізоляція – обов'язковий елемент покрівлі з металочерепиці покликана забезпечити необхідний режим роботи утеплювача та захистити систему крокв. Вони запобігають попаданню вологи всередину теплоізоляції та на деревину. кроквяної системи та посилюють вентиляцію, запобігаючи накопиченню у вологи в теплоізоляційних матеріалах.

4. Чи правда, що за косого дощу металочерепиця пропускає воду?

При правильному монтажі та використанні всіх необхідних матеріалів і комплектуючих потрапляння води та вологи виключено. Хоча теоретично за косого дощу невелика кількість вологи може потрапити під металочерепицю, гідроізоляція, яка є обов'язковою частиною покрівельної системи, надійно захистить дах.

5. Коли варто купувати покрівельний матеріал?

Щоб отримати максимально вигідну пропозицію, замовляти черепицю варто на стадії заливання фундаменту.

Разом із металочерепицею шукають:

Про металочерепицю

Металочерепиця вважається одним із найбільш поширених матеріалів для облаштування покрівлі. Вона міцна та довговічна, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, може виготовлятися в різних кольорах. Сьогодні існує кілька десятків брендів, які зарекомендували себе як перевірений виробник. В нашому магазині ви знайдете кілька колекцій металочерепиці та зможете обрати потрібний покрівельний матеріал.

Що таке металочерепиця

Для початку давайте розберемося, що таке металочерепиця та з чого вона виготовляється. Основою покрівельного матеріалу є метал, який додатково покривається кількома шарами. Вони підвищують стійкість основи та збільшують термін її експлуатації.

Виготовляється металочерепиця у вигляді великих доволі тонких (приблизно 0,5 мм) листів. Основа її - міцна та надійна сталь, яка в свою чергу підсилюється такими додатковими нашаруваннями:

 1. Ґрунтовка.
 2. Пасивація.
 3. Цинк.
 4. Полімери.

Всі вони дозволяють:

 1. Захистити матеріал від шкідливих зовнішніх чинників.
 2. Попередити появу корозії. Втім, в регіонах з регулярними сильними опадами це може бути малоефективно.
 3. Надати зовнішньому боку металочерепиці привабливого зовнішнього вигляду, надійніше зафіксувати фарбу, аби вона якомога довше зберігала насиченість та яскравість кольору.

Цинк вважається одним із найкорисніших захисних покриттів. Оцинкована сталь краще витримує навантаження, удари, контакт з абразивними частинками тощо. Кількість цинку на поверхні металочерепиці може варіюватися - від цього залежатиме вартість і якість покрівельного матеріалу.

Переваги металочерепиці

Чому навіть за наявності більш сучасних матеріалів, виготовлених за інноваційними технологіями, багато покупців продовжують обирати саме металочерепицю? Все завдяки великій кількості переваг покрівельного матеріалу:

 1. Вигідна вартість. Металочерепиця вважається чи не найбільш дешевою у порівнянні з іншими аналогами.
 2. Довговічність. Більшість виробників гарантують, що їхня продукція здатна прослужити до 50 років. У той час як інші покрівельні матеріали (окрім хіба що керамічної черепиці) служать 35-40 років, а деякі навіть до 15 років.
 3. Розширена палітра кольорів. Ви можете обрати відтінок покрівельного матеріалу, який вам найбільше подобається та який гармонійно поєднуватиметься з кольорами фасаду будинку, паркану тощо. Виробники пропонують металочерепицю в темних та світлих, нейтральних та яскравих кольорах.
 4. Невелика вага. Металева черепиця легша у транспортуванні та укладанні. Це певно найлегший матеріал, з якого облаштовується покрівля.
 5. Простота монтажу обумовлюється ще й тим, що укладання металочерепиці не вимагає особливих знань та досвіду - достатньо розібратися з рекомендаціями, які залишив виробник.
 6. Екологічність. Матеріал абсолютно безпечний, не виділяє шкідливих речовин в процесі експлуатації.
 7. Міцність та стійкість. Металочерепиця здатна витримувати навантаження, механічні пошкодження, шкідливий вплив атмосферних факторів: дощ, вітер, сніг, ультрафіолет. Температурний діапазон використання матеріалу - від -50 до +50 градусів. Це означає, що така покрівля може використовуватися у будь-якому кліматі.

Мінуси використання металочерепиці

Металочерепиця має кілька недоліків, що можуть позначитися на зручності укладання і експлуатації покриття для даху. Серед основних мінусів:

 1. Підвищена теплопровідність. Це недолік усіх виробів з металу. Матеріал легко нагрівається, проте легко пропускає тепло назовні. Тому необхідно завчасно продумати теплоізоляцію будинку і даху зокрема.
 2. Погана шумоізоляція. Метал добре проводить звук. Тому, якщо ви не хочете чути, як барабанить дощ, або як на дах падають гілочки дерев, варто встановлювати додатковий шар шумоізоляційного матеріалу.
 3. Навіть продукція найпопулярніших та найкращих брендів не захищена від появи корозії, а також ризику іржі.

Також для зовсім складних та нестандартних дахів самостійний монтаж металочерепиці не найкраща ідея. Краще довірити роботу професіоналам.

Як обрати та де замовити металочерепицю?

Якщо ви не маєте досвіду вибору покрівельного матеріалу, варто попередньо вивчити всі характеристики та особливості металочерепиці, розібратися з тим, хто виготовив вироби, з чого і за якою технологією. Аби остаточно упевнитися в тому, що хочете замовити дійсно якісну металочерепицю, зважайте на такі аспекти:

 1. Ціна та бренд. Підозріло низька вартість та невідомий бренд - приводи пошукати інший покрівельний матеріал. Інакше є ризик придбання металочерепиці, яка не послужить і 5 років. Один з найпопулярніших виробників: Venecja.
 2. Правильне зберігання товару. Переконайтеся, що на металочерепиці не має дефектів: подряпин, вм'ятин тощо. Вони свідчать про неналежне зберігання продукції. В упаковці листи мають лежати близько один до одного.
 3. Товщина матеріалу та його розміри. Залежатиме від того, де ви плануєте укладати металочерепицю. Для великих будинків та дахів, де передбачається велике навантаження на дах, краще обирати покрівлю товщиною 0,5 мм. Для невеликих сільськогосподарських будівель і допоміжних споруд (гараж, сарай, сауна, дачний будинок, літня кухня) допускається товщина 0,3 мм.

Купити металочерепицю від перевірених виробників ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. Каталог містить широкий асортимент будівельних та покрівельних матеріалів різного спрямування та категорій. Обирайте продукцію брендів, які встигли зарекомендувати себе з найкращого боку та пропонують товари з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Доставка товару здійснюється поштою або самовивозом – з нашого магазину у місті Черкаси. Правильний вибір металочерепиці – можливість отримати не лише красивий, але й довговічний дах заміського будинку.