Натуральна черепиця

МИ ПРОПОНУЄМО ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС

Підберемо
 • форму даху
 • виробника
 • колекцію
 • колір
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • 3-D візуалізація
 • розрахунок матеріалів
 • відповідальне зберігання
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем натуральної черепиці

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу.

Послуги шеф-монтажу включають::

 • Розробка план-схеми монтажу натуральної черепиці
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація спеціалістів з монтажу натуральної черепиці

У ВАС Є КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ІНШОЇ КОМПАНІЇ?

ПРИШЛИТЬ НАМ ЙОГО, І МИ ДОКАЖЕМО, ЩО У НАС - ВИГОДНІШЕ!
Надаємо
 • Розрахунок економічної ефективності надісланого КП
 • Індивідуальна комерційна пропозиція для Вас
Надіслати кошторис
Прикріпити файл
Файл не вибран

Виконані проекти

(Керамічна черепиця Koramic)
Докладніше
Відгук
Лариса, 38 років
Лариса, 38 років
Відгук

Якийсь час мені пощастило жити в Європі, тому, будуючи свій будинок, я вже точно знала: хочу, щоб він був зведений виключно з натуральних матеріалів. У європейських країнах близько 80% житла будується лише так, це у нас якась повальна мода на штучні та дешеві матеріали. Питання натуральності стояло і в підборі покрівельного матеріалу для будинку: мені потрібна була тільки керамічна черепиця німецького виробництва. Адже німецькі виробники покрівельних матеріалів мають величезну довіру серед європейців. Ну, і звичайно, дуже хотілося гарний дах, у середземноморському стилі, адже будинок знаходиться на схилах Дніпра, його видно далеко. При цьому покрівля у мене досить проста, без безлічі скатів і виступів – знову ж таки, дається взнаки європейський досвід, де краса далеко не в химерності, а в простоті. За допомогою хлопців з «Реал Трейд» ми підібрали необхідний мені варіант матеріалу – німецьку керамічну черепицю Koramic. Коли я визначилася з формою, фахівці запропонували мені, здавалося б, ризикований варіант – скомпонувати кілька відтінків черепиці з однієї колекції, щоби отримати нестандартне колірне рішення. Ні крапельки не шкодую, що погодилася, адже дах набув цікавого кольору, такого я точно ніде не бачила. Покрівля вийшла, як то кажуть, під ключ: мені встановили утеплювачі, мембрани, підібрали якісний німецький водосток зі сталі. Тут же, в Реал Трейд, я придбала клінкерну плитку для дизайну екстер'єру - облицювання фасадів будинку. Я задоволена роботою компанії, особливо сервісом, у процесі їх роботи просто не існує завдань, що не вирішуються.

(Керамічна черепиця Koramic)
Докладніше
Відгук
Віктор, 38 років
Віктор, 38 років
підприємець
Відгук

Послугами компанії «Реал Трейд» користувався у 2011 році, вийшов на них через їхніх дилерів. Оскільки мій будинок знаходиться в лісі, важливо було підібрати покрівельний матеріал з урахуванням усіх кліматичних умов та інших природних факторів нашої Соснівки: голки з хвойних можуть обсипатися на дах, вологість тут завжди вища, потепління та похолодання відчувається гостріше. Будинок стоїть на невеликій площі, на другому поверсі, який, по суті, є мансардою, розташовані спальні, значить питання безшумності та оптимального мікроклімату стояло особливо гостро. Потрібен був покрівельний матеріал, який не шумить і не нагрівається, як металочерепиця, наприклад, який утримуватиме тепло в мансарді. Після консультації "Реал Трейд" визначився - композитна черепиця Metrotile глибокого, красивого кольору темної кави. Цей відтінок чудово вписався у загальну атмосферу та доповнив кольорову гаму фасаду будинку. Робота виконана якісно, ​​відповідально, від А до Я, як кажуть. У цій компанії на висоті не тільки матеріали, які вона продає, а й професіоналізм кожного співробітника та рівень обслуговування на кожному етапі роботи.

(Керамічна черепиця Koramic)
Докладніше
Відгук
Сергій Миколайович, 52 роки
Сергій Миколайович, 52 роки
підприємець
Відгук

Мені потрібна була покрівля зеленого кольору! Мій будинок чимось схожий на маленький замок. І в нашій виставі ідеальним доповненням екстер'єру повинен був стати зелений дах, який виділяв би наш замок на тлі інших будинків. Чомусь вирішив спочатку ставити металочерепицю. За нею і звернувся до Real Trade. Однак у компанії переконали мене зупинитись на композитній черепиці. Адже, на відміну від металевої, вона змогла забезпечити безшумність у приміщеннях за дощової погоди. Та й реалізувати всі мої побажання за формами, оформити всі скати мого даху набагато легше було саме з композитною черепицею. Та й 50-річна гарантія від виробника – непоганий бонус. Інші матеріали для покрівлі підбирали, відштовхуючись вже від основного матеріалу та його кольору: якісна підшивка покрівлі, надійний водосток Marley. Так, композитна черепиця трохи дорожча, але і результат вийшов зовсім іншим – розкішний дах і на вигляд, і за якістю. Дякую «Real Trade» за відповідальність.

часто задавані питання

1. Скільки важить натуральна черепиця?

Натуральна черепиця – досить важкий матеріал, 1 кв. м. керамічної важить близько 50 кг, цементно-піщаної черепиці – 20-30 кг. Що зумовлює необхідність посиленої кроквяної системи покрівлі.

2. Чим відрізняється керамічна та цементно-піщана черепиця?

Обидва типи черепиці на 100% натуральні, відповідають усім екологічним вимогам і мають схожі основні властивості, але відрізняються за технологією виробництва та вихідними матеріалами. Керамічна черепиця – суміш пластичної глини, обпаленої при температурі близько 1000°С, цементно-піщана – дрібнозернистий бетон, отриманий методом висушування напівсухої кварцової піщаної суміші та портландцемент.

3. Чи протікає цементно-піщана черепиця?

Бетон – пористий матеріал, здатний вбирати вологу. Її кількість залежить від розмірів пір: чим щільніший бетон, тим менше пори. Цементно-піщана черепиця виготовляється із спеціально підібраних цементу та піску, які забезпечують необхідну щільність черепиці. Виробники проводять постійний контроль на можливість протікання. Тому протікання в цементно-піщаній черепиці виключено. Барвники на основі акрилу посилюють захист від попадання вологи.

4. Скільки шарів фарби на керамічній черепиці?

Керамічна черепиця не покривається фарбою. Колір її покриття (глянсовий чи матовий) виходить у результаті випалу методом ангобування. Сама черепиця не забарвлена, має природний теракотовий колір, але в пластичну масу можуть бути додані спеціальні пігменти. Зверху черепиця покривається захисним покриттям на основі акрилової.

5. Чи потрібно посилювати конструкцію будівлі під натуральну черепицю?

Оскільки натуральна черепиця досить важка, вважається, що конструкції будівлі під такою черепицею потребує додаткового та значного посилення. Насправді досить посилити конструкцію всього на 15% більше, ніж у випадку з покрівлею з легкої черепиці.

6. Чи потрібна вентиляція підпокрівельного простору на даху з натуральною черепицею?

Обов'язково! На такій покрівлі можна встановити конькову вентиляцію, так і спеціальну вентиляційну черепицю. Покрівельна вентиляція значно подовжить термін служби черепиці.

7. Чим натуральна черепиця відрізняється від полімер-піщаної?

У виробництві натуральної черепиці використовуються лише компоненти природного походження: пісок, вода, окис заліза, вапняк. Тому вона деформується під впливом атмосферних чинників: сонячних променів, опадів, ураганних вітрів. До складу полімерно-піщаної черепиці входить безцементний бетон на основі полієрних речовин. Головний недолік полімерно-піщаної черепиці - сприйнятливість до сонячних променів, внаслідок чого відбувається ерозія поверхні, втрата міцності та порушення цілісності черепиці.

Разом із натуральною черепицею шукають:

Заголовок