Вініловий сайдинг
фасадні панелі
софіт

Сайдинг та соффіт

від найкращих світових виробників

Софіт

Софіт

Матеріал для карнизної підшивки створений на основі міцного ПВХ. Соффіт не просто дозволяє маскувати фронтонні та карнизні звіси, але й завдяки спеціальній конструкції забезпечує додаткову вентиляцію покрівлі.

Докладніше
Сайдинг

Сайдинг

Сучасний, високотехнологічний матеріал для облицювання фасадів будівель, який захищає їх від впливу зовнішніх факторів, що руйнує, і додає естетики зовнішньому вигляду. Виготовляється на основі інноваційного матеріалу – полівінілхлориду.

Докладніше
Цокольний сайдинг

Цокольний сайдинг

Панелі для облицювання цоколя та фундаменту будівлі, виготовлені їх ПВХ підвищеної міцності, що забезпечує надійний захист від руйнування та впливу води та вологи.

Докладніше

Підберемо
 • тип вінілової панелі
 • виробника
 • колекцію
 • колір
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • 3-D візуалізація
 • розрахунок матеріалів
 • відповідальне зберігання
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем сайдингу та софіту

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу.

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми монтажу сайдингу та софіту
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація фахівців з монтажу сайдингу та софіту

Виконані проекти

(Сайдинг та соффіт...)
Докладніше
Відгук
Андрій, 42 роки
Андрій, 42 роки
підприємець
Відгук

Свій будинок зводив у 2008 році. Покрівлю до нього підбирав максимально відповідально, адже це не лише захист будинку, а й його «обличчя». У процесі вибору покрівельного матеріалу я мав кілька вимог: 1. Гарний, багатий зовнішній вигляд. Жодної, навіть візуально дешевизни. 2. Матеріал, який може гарантувати безшумність даху. 3. Юридично підтверджена гарантія від виробника, щоб у майбутньому не виникло неприємних ситуацій у разі пошкодження даху. Фахівці Real Trade підібрали для мене найоптимальніший матеріал – композитну черепицю Metrotile coffee. До цього часу, а коштує покрівля вже більше 8 років, покрівля на 100% відповідає моїм вимогам. Повна безшумність, завдяки чому знаходитись у мансардному приміщенні завжди комфортно. Оскільки продукт належить до преміум-класу, то якість і зовнішній вигляд черепиці на висоті. Та й офіційна, підтверджена гарантія – 50 років – не може не тішити та вселяти почуття надійності.

(Сайдинг та соффіт...)
Докладніше
Відгук
Сергій Миколайович, 52 роки
Сергій Миколайович, 52 роки
підприємець
Відгук

Мені потрібна була покрівля зеленого кольору! Мій будинок чимось схожий на маленький замок. І в нашій виставі ідеальним доповненням екстер'єру повинен був стати зелений дах, який виділяв би наш замок на тлі інших будинків. Чомусь вирішив спочатку ставити металочерепицю. За нею і звернувся до Real Trade. Однак у компанії переконали мене зупинитись на композитній черепиці. Адже, на відміну від металевої, вона змогла забезпечити безшумність у приміщеннях за дощової погоди. Та й реалізувати всі мої побажання за формами, оформити всі скати мого даху набагато легше було саме з композитною черепицею. Та й 50-річна гарантія від виробника – непоганий бонус. Інші матеріали для покрівлі підбирали, відштовхуючись вже від основного матеріалу та його кольору: якісна підшивка покрівлі, надійний водосток Marley. Так, композитна черепиця трохи дорожча, але і результат вийшов зовсім іншим – розкішний дах і на вигляд, і за якістю. Дякую «Real Trade» за відповідальність.

(Сайдинг та соффіт...)
Докладніше
Відгук
Володимир Федорович, 48 років
Володимир Федорович, 48 років
підприємець
Відгук

Коли звернувся до «Реалу Трейду» (десь 2011-2012 роки), поставив, як мені здавалося, нездійсненне завдання: мені хотілося дах, якого немає ні в кого в Черкасах. Спочатку думав, що й тут не знайду того, що мені треба, бо довго підібрати бажаний варіант не міг. І тут побачив цей колір, цю форму (MetroShake Rustic) і зрозумів – саме така покрівля мені потрібна! Черепицю цього кольору мені привезли на замовлення. Інші елементи, наприклад, квадратний водосток, теж підбирали під нього. Результат – якісний, надійний (з довговічною гарантією), гарний дах. І так, така була перша у Черкасах. Більше того, вона ідеально підійшла до внутрішнього та зовнішнього дизайнерського оформлення мого будинку. Колір «графіт» тоді тільки входив у моду (це зараз він на піку популярності) і моя покрівля справді спричинила фурор.

часто задавані питання

1. На що звертати увагу при виборі сайдингу?

Звичайно, на якість фасадного матеріалу. Якісний сайдинг відрізняють наскрізне фарбування панелей, стабільність їх товщини, антиураганний замок, наявність всіх дозвільних сертифікатів на продукцію. Ми пропонуємо тільки такий сайдинг.

2. Як поводиться сайдинг у холоди?

Вініловий сайдинг чудово зберігає свої еластичні властивості навіть у сильний мороз та спеку, його властивості залишаються незмінними в діапазоні температур від -50°C до +50°C.

3. Чи можна використовувати сайдинг різних виробників під час обшивки будинку?

Теоретично це можливо, якщо панелі різних виробників збігаються за типорозмірами. Однак ми рекомендуємо використовувати обробний матеріал одного виробника. Це гарантія довговічності обшивки та закінченого зовнішнього вигляду екстер'єру.

4. Як правильно доглядати сайдинг?

Для того, щоб ваш сайдинг був завжди чистим, достатньо час від часу промивати його звичайною водою зі шланга. Для видалення забруднень, що не змиваються водою, можна використовувати теплий мильний розчин.

5. Чи може сайдинг, який я купив у вас, полежати на складі?

Звісно! У нас передбачена послуга "Відповідь на зберігання": ми можемо зберігати придбаний у нас матеріал до 2,5 років.

6. Хочу обшити сайдингом зроблений з колод будинок. Але колоди лежать нерівно, розкид по вертикалі деяких місцях - близько 180 мм. Чи зможете ви мені допомогти?

Монтаж сайдинга проводиться на решетування з дошки, а не на самі колоди. У цьому питанні головне - правильно побудувати решетування, яке б приховало нерівності стін і стало рівною основою для вінілового сайдингу. Крім того, обрешітка - це гарантія нормальної вентиляції стін та захисту їх від цвілі.