Вентиляційні системи

Вентиляційні системи від найкращих світових брендів

МИ ПРОПОНУЄМО ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС

Підберемо
 • вид вентиляції
 • комплектуючі
 • виробника
Надамо
безкоштовно
 • замір
 • проект системи
 • розрахунок матеріалів
Залиште заявку

СТВОРЮЄМО ПОКРІВЛІ І КОНТРОЛЮЄМО ЯКІСТЬ

МИ БЕРЕМОСЯ ЗА ТІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ НЕ ПІД СИЛУ ІНШИМ

Монтаж

 • Експертна оцінка об'єкта для визначення вартості монтажу
 • Фахівці з багаторічним досвідом роботи
 • Найсучасніші технології монтажу
 • Гарантія на монтажні роботи – 3 роки
 • Висока якість робіт
 • Персональний менеджер, який вирішує всі питання, пов'язані з монтажем вентиляційної системи

Шефмонтаж

Якщо ви вирішили довірити монтаж придбаних у нас матеріалів іншим підрядникам, ми беремо на себе зобов'язання щодо шеф-монтажу

Послуги шеф-монтажу включають:

 • Розробка план-схеми встановлення вентиляції
 • Контроль якості на всіх етапах монтажу
 • Консультація монтажників щодо встановлення вентиляційної системи

Виконані проекти

(Вентиляційна система)
Докладніше
Відгук
Володимир Федорович, 48 років
Володимир Федорович, 48 років
підприємець
Відгук

Коли звернувся до «Реалу Трейду» (десь 2011-2012 роки), поставив, як мені здавалося, нездійсненне завдання: мені хотілося дах, якого немає ні в кого в Черкасах. Спочатку думав, що й тут не знайду того, що мені треба, бо довго підібрати бажаний варіант не міг. І тут побачив цей колір, цю форму (MetroShake Rustic) і зрозумів – саме така покрівля мені потрібна! Черепицю цього кольору мені привезли на замовлення. Інші елементи, наприклад, квадратний водосток, теж підбирали під нього. Результат – якісний, надійний (з довговічною гарантією), гарний дах. І так, така була перша у Черкасах. Більше того, вона ідеально підійшла до внутрішнього та зовнішнього дизайнерського оформлення мого будинку. Колір «графіт» тоді тільки входив у моду (це зараз він на піку популярності) і моя покрівля справді спричинила фурор.

(Вентиляційна система)
Докладніше
Відгук
Олександр Миколайович, 50 років
Олександр Миколайович, 50 років
головний інженер заводу
Відгук

Прийшовши до фахівців Real Trade, я вже чітко знав, чого хотів. Мені потрібна була покрівля тільки IKO і зроблена тільки в Канаді. Справа в тому, що я багато подорожую світом, неодноразово бував у своїх друзів і знайомих у США. Там, в Америці, дуже високо цінується продукція цього виробника і найякіснішою вважається канадська покрівля IKO. Чому? Тому що американці вважають її максимально надійною. Тому що IKO надає довічну гарантію на свої покрівельні матеріали, 15 років – платинової гарантії. Це означає, що у разі, наприклад, вицвітання, обсипання крихти чи інших незапланованих неприємностей виробник бере на себе відповідальність, відшкодовує витрати чи сам усуває проблеми. На заході подібні фактори говорять про надійність компанії, а в нас люди не звикли довіряти слову «гарантія», адже вітчизняні виробники пишуть його «для краси». Тому я шукав офіційне представництво компанії IKO в Україні та конкретно у Черкасах. Звернувшись до «Реалу Трейду», я міг був упевнений, що купую справжню канадську черепицю. Фахівці допомогли визначитися з відтінком покрівлі, підібрали відповідні комплектуючі та аксесуари, змонтували покрівлю – загалом виконали свою роботу на повну. Я ні на мить не засумнівався у своєму виборі як покрівельного матеріалу, так і компанії.

(Вентиляційна система)
Докладніше
Відгук
Лариса, 38 років
Лариса, 38 років
Відгук

Якийсь час мені пощастило жити в Європі, тому, будуючи свій будинок, я вже точно знала: хочу, щоб він був зведений виключно з натуральних матеріалів. У європейських країнах близько 80% житла будується лише так, це у нас якась повальна мода на штучні та дешеві матеріали. Питання натуральності стояло і в підборі покрівельного матеріалу для будинку: мені потрібна була тільки керамічна черепиця німецького виробництва. Адже німецькі виробники покрівельних матеріалів мають величезну довіру серед європейців. Ну, і звичайно, дуже хотілося гарний дах, у середземноморському стилі, адже будинок знаходиться на схилах Дніпра, його видно далеко. При цьому покрівля у мене досить проста, без безлічі скатів і виступів – знову ж таки, дається взнаки європейський досвід, де краса далеко не в химерності, а в простоті. За допомогою хлопців з «Реал Трейд» ми підібрали необхідний мені варіант матеріалу – німецьку керамічну черепицю Koramic. Коли я визначилася з формою, фахівці запропонували мені, здавалося б, ризикований варіант – скомпонувати кілька відтінків черепиці з однієї колекції, щоби отримати нестандартне колірне рішення. Ні крапельки не шкодую, що погодилася, адже дах набув цікавого кольору, такого я точно ніде не бачила. Покрівля вийшла, як то кажуть, під ключ: мені встановили утеплювачі, мембрани, підібрали якісний німецький водосток зі сталі. Тут же, в Реал Трейд, я придбала клінкерну плитку для дизайну екстер'єру - облицювання фасадів будинку. Я задоволена роботою компанії, особливо сервісом, у процесі їх роботи просто не існує завдань, що не вирішуються.

часто задавані питання

1. Чи можна обійтися без покрівельної вентиляції?

Якщо плануєте заощадити на своєму здоров'ї, то можна. Адже в приміщенні, що не вентилюється, обов'язково з'являться вологість, пил, задуха і пліснява. А це несприятливо впливає на здоров'я мешканців.

2. Які види вентиляції існують та яку вибрати для свого будинку?

Вентиляція для будинку може бути природною та примусовою. Вентиляційна система природного типу виводить вологе та забруднене повітря з ванної кімнати, туалету та кухні в шахту через спеціальний вентиль, розташований у стіні або на стелі. Приплив свіжого повітря відбувається за допомогою вентилів у стіні або щілин у верхній планці віконної палітурки. Природна вентиляція не може дати необхідного ефекту в жодних погодних умовах, тому що в теплу пору року тепле повітря піднімається дуже повільно, а в холодну пору - занадто швидко. У зимовий період природна вентиляція занадто інтенсивно працює, але по суті лише переносить забруднене повітря в приміщенні з однієї кімнати в іншу. Примусова вентиляція забезпечує набагато більший ефект провітрювання у приміщенні. Така система складається з вентиля всередині кімнати на стіні або в стелі, в приміщеннях з вологим та забрудненим повітрям (кухня, ванна, туалет), що з'єднаний з вентиляційним каналом, що забезпечує виведення забрудненого та вологого повітря назовні; вентиля у зовнішній стіні кімнат, оснащених повітряним фільтром для забезпечення доступу повітря ззовні; електровентилятор, який є закінченням вентиляційного каналу. Його функція полягає в поглинанні забрудненого та вологого повітря зсередини приміщення та виведення його назовні.

3. На що звертати увагу при виборі вентиляційної системи?

Вибираючи вентиляційну систему, багато хто задається питанням, яку вибрати: найдорожчу чи найпопулярнішу? Правильна відповідь - надійну та перевірену!

4. Які проблеми можуть виникнути без вентиляції підпокрівельного простору?

Недостатня вентиляція покрівлі може призвести до таких негативних наслідків: • У утеплювачі накопичується волога, внаслідок чого слабшають його функції; • На покрівлі утворюються бурульки та лід; • Утворення та накопичення конденсату призводить до внутрішніх • У спеку року у приміщеннях, особливо у мансардних і горищних, спостерігається висока температура повітря; • Цвіль, що з'являється від підвищеної вологості, ушкоджує будівельні конструкції покрівлі; • Від перегріву на деяких видах покрівельних покриттів можлива поява здуття.

5. Якщо в проекті закладено димар, чи можна встановити більш сучасну вентиляційну систему?

Так можна. Тим більше, що сучасні вентиляційні системи працюють у рази краще, ніж вентиляція через димар. Так, у літню пору повітря практично не піднімається і не витягується назовні, а в зимовий час, тепле повітря навпаки дуже швидко виходить на вулицю. Для правильного вибору елементів вентиляційної системи необхідно звернутися до фахівців.

6. Що робити, якщо в будинку вже є димар, але вентиляція працює погано?

У такому разі можливе встановлення додаткового примусового вентилятора безпосередньо на димар. Такі вентилятори, наприклад, є в асортименті вентиляційних виходів Vilpe.